A szombathelyi TDK Hungary Components Kft. által gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben, amelyek kifogástalan működéséhez termékeink nélkülözhetetlenek. A TDK Hungary Components Kft., a TDK csoport tagjaként kulcsfontosságú termékek egyik vezető gyártója a világon. A piaci pozíciónk megerősítése és a vevői igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében, várjuk pályázók jelentkezését.

Beszerző

Összefoglaló

A vállalat működéséhez szükséges segédanyagok, tartalékalkatrészek, szolgáltatások és befektetett eszközök beszerzése az igénylő által meghatározott minőségben a lehető legalacsonyabb költségszint mellett.

Feladatok és elvárások

  • Készletgazdálkodás: A tartalékalkatrészek mindenkor optimális készletszintjének meghatározása és fenntartása az aktuális felhasználás és szállítási idők függvényében.
  • A folyamatosan változó és bővülő beszállítói piac és a piaci szereplők figyelemmel kísérése.
  • Lehetséges új beszállítók felkutatása, a beszerzésre kerülő javak és szolgáltatások költséghatékony beszerzése.
  • A felmerülő belső vevői igények és a vállalati belső adatszolgáltatás (specifikáció) alapján az ajánlatkérések elkészítése.
  • A beszerzés versenytárgyalásainak lefolytatása a beszállító cégekkel önállóan, önálló célár meghatározással. A versenytárgyalások során az ajánlatok pénzügyi szempontok alapján történő kiértékelése és amennyiben szükséges a műszaki kiértékelés koordinációja az illetékes területekkel vagy külső szaktanácsadókkal.
  • Beszerzési kiírások és ajánlatok kiértékelése alapján döntés vagy döntési javaslat készítése.
  • Megrendelések, szerződések létrehozása az SAP anyagszükséglet-tervezés (MRP), vagy egyéb területek által létrehozott igények alapján.

Szükséges végzettség/képesítés

  • Felsőfokú végzettség

Ismeret(ek)

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Kompetenciák

  • Jó tárgyalási és kommunikációs készség
  • Analitikus készség
  • Innovációs készség
  • Szervezői készség

Miért a TDK?

Stabil és megbízható munkahely, nagyszerű közösséggel és jó hírnévvel. Tiszta terek, jó munkakörülmények és fejlődési lehetőségek.
Erős juttatási csomag:
    ● 13. havi fizetés, SZÉP kártya,
    ● ingyenes magánegészségügyi szolgáltatás kollégáink és kiskorú gyermekeik számára,
    ● ingyenes sportolási, kedvezményes vásárlási lehetőségek,
    ● baleset-, egészség- és életbiztosítás.
Díjazzuk a lojalitást és az újító ötleteket!

Weblap, telefonszám: http://www.tdkszombathely.hu, 06-80/624-444