A szombathelyi TDK Hungary Components Kft. által gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben, amelyek kifogástalan működéséhez termékeink nélkülözhetetlenek. A TDK Hungary Components Kft., a TDK csoport tagjaként kulcsfontosságú termékek egyik vezető gyártója a világon. A piaci pozíciónk megerősítése és a vevői igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében, várjuk pályázók jelentkezését.

HR koordinátor

Feladatok és elvárások

  • A HR terület tevékenységével kapcsolatos ügyintézési feladatok elvégzése
  • Jelölt adatbázis kezelése-vezetése, kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Teljes körű részvétel a toborzási-kiválasztási feladatokban, folyamatokban
  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése, a stratégiák megvalósítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégen belüli társosztályokkal, külső HR szolgáltatókkal
  • HR riportok, kimutatások készítése
  • Egyéb napi feladatokban, projektekben való részvétel
  • Munkaügyi folyamatok támogatása
  • Munkáltatói márkaépítéshez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Szakterületek támogatása minden HR jellegű folyamat kapcsán

Szükséges végzettség/képesítés

  • Felsőfokú szakirányú végzettség/Min. 2 éves szakmai tapasztalat

Ismeret(ek)

  • Angol munkanyelv szintű nyelvtudás

Kompetenciák

  • Kommunikációs készség
  • Szervezői készség

Miért a TDK?

Stabil és megbízható munkahely, nagyszerű közösséggel és jó hírnévvel. Tiszta terek, jó munkakörülmények és fejlődési lehetőségek.

Erős juttatási csomag:

    ● 13. havi fizetés, SZÉP kártya,
    ● ingyenes magánegészségügyi szolgáltatás kollégáink és kiskorú gyermekeik számára,
    ● ingyenes sportolási, kedvezményes vásárlási lehetőségek,
    ● baleset-, egészség- és életbiztosítás.

Díjazzuk a lojalitást és az újító ötleteket!

Weblap, telefonszám: http://www.tdkszombathely.hu, 06-80/624-444